Pravidelné nedělní bohoslužby ve farnostech litoměřické diecéze

Řazeno abecedně dle obcí
A B Br C D Dr E F G H Ch I J  K  Kr L Lo M Ml N O P R S St T U V Z
 

 Zdroj: Litoměřické biskupství

Poslední aktualizace 24. 3. 2002

Pozor, tento přehled již není zcela aktuální. Aktuální přehled bohoslužeb v litoměřické diecézi je na adrese http://www.biskupstvi-ltm.cz/bohosl.htm (ale tam to není řazeno dle obcí).

 
Vikariáty v litoměřické diecézi
 CL ... Českolipský 
 DC ... Děčínský 
 KH ... Krušnohorský 
 LB ...  Liberecký 
 LN ... Lounský 
 LT ...  Litoměřický 
 MB ...Mladoboleslavský 
 TP ...  Teplický 
 TU ... Turnovský 
 UL ... Ústecký

Zpět na přehled bohoslužeb v ČR

 
 

Neaktualizované údaje - stav z jara 2000

Vik. Farnost Obec Kostel (KS), kaple (KP) Čas Poznámky WWW stránka farnosti E-mail farnosti
CL Doksy Doksy KS sv. Bartoloměje a Nanebevzetí Panny Marie 8:30    
TU Držkov Držkov KS sv. Bartoloměje 16:00 1x za 14 dní  
TU Klokočské Loučky  Klokočské Loučky KS sv. Antonína Paduánského 11:00    
TU Krásná Krásná KS sv. Josefa 16:00    
TU Železný Brod Železný Brod KS sv. Jakuba 8:30 18:00    
 

Aktualizované údaje - stav z podzimu 2001

Vik. Farnost Obec Kostel (KS), kaple (KP) Čas Poznámky WWW stránka farnosti E-mail farnosti
LB Albrechtice v Jiz. horách Albrechtice v Jiz. horách KS sv. Františka z Pauly 10:30    
DC Arnoltice Arnoltice KS Nanebevzetí Panny Marie 15:00    
UL Skorotice Arnultovice KS Všech svatých 16:00 poslední neděle v měsíci  
MB Bakov nad Jizerou Bakov nad Jizerou KS sv. Bartoloměje 11:00    
KH Bečov u Mostu Bečov u Mostu KS sv. Jiljí 9:00    
MB Bělá p. Bezdězem Bělá p. Bezdězem KS Povýšení sv. Kříže 8:00    
DC Benešov nad Ploučnicí Benešov nad Ploučnicí KS Narození Panny Marie 8:30    
MB Bezdědice Bezdědice KS sv. Václava 9:30 poslední neděle v měs.  
MB Bezděz Bezděz KS sv. Jiljí 9:30 kromě poslední neděle v měs.  
TP Bílina Bílina KS sv. Petra a Pavla 9:00, 18:30  Aktualizováno 22.10.2003  
LN Bitozeves Bitozeves KS sv. Michaela 14:00 1. neděle v měsíci  
LN Blažim Blažim KS sv. Prokopa 15:00 2. a 4. neděle v měsíci  
KH Boč nad Ohří Boč nad Ohří KS sv. Václava 14:30 lichá neděle  
TP Bohosudov Bohosudov bazilika Panny Marie Sedmibolestné 8:30 10:30    
LT Bohušovice n. Ohří Bohušovice n. Ohří KS sv. Prokopa a Mikuláše 10:00    
KH Boleboř Boleboř KS sv. Mikuláše 14:00 poslední neděle v měs.  
TP Bořislav Bořislav KS sv. Kateřiny 8:00    
TU Boseň Boseň KS sv. Václava 10:00 od března do prosince 1. a 3. neděle v měs.  
MB Bošín Bošín KS Nanebevzetí Panny Marie 11:00 1. neděle v měs.  
TU Bozkov Bozkov KS Navštívení Panny Marie 10:00    
TP Želenice Braňany KP - hřbitovní 14:00    
CL Brniště  Brniště KS sv. Mikuláše 15:00 1. a 3. neděle v měs.  
LT Brozany n. Ohří Brozany n. Ohří sv. Gotharda 8:30    
TU Březina n. Jiz. Březina n. Jiz. KS sv. Vavřince 15:00 2. neděle v měsíci  
KH Březno u Chomutova Březno u Chomutova farní kaple 11:15 2. neděle v měs.  
MB Březno u Mladé Bol. Březno u Mladé Bol. kaple na faře 10:00    
LN Břvany Břvany KS sv. Martina 15:00 1x za 14 dní  
MB Bukovno Bukovno KS sv. Jana Nepomuckého 13:30 sudý týden v roce  
LB Bulovka Bulovka KS sv. Michaela archanděla  10:00 1x za 14 dní  
TU Bystřice Bystřice KS Nanebevzetí Panny Marie 8:25    
MB Liblice Byšice KS sv. Jana Křtitele 11:00 1x za 14 dní  
UL Církvice Církvice KS Nanebevzetí Panny Marie 16:00 2. neděle v měsíci  
CL Cvikov Cvikov KS sv. Alžběty Uherské 10:00    
MB Čečelice Čečelice KS sv. Havla 9:45 1x za 14 dní  
LB Ves u Frýdlantu Černousy KP sv. Jana Nepomuckého 10:00 1x za 14 dní  
DC Česká Kamenice Česká Kamenice KS sv. Jakub st. 9:30    
CL Česká Lípa Česká Lípa KS Narození Panny Marie 17:30    
CL Česká Lípa Česká Lípa bazilika Všech svatých 10:00   e-mail: dekanstvi_c_lipa@iol.cz
LB Český Dub Český Dub KS Seslání Ducha Sv. 8:00    
LT Čížkovice Čížkovice KS sv. Jakuba apoštola 8:30    
DC Děčín I Děčín I KS sv. Václava a Blažeje 8:00    
DC Děčín I Děčín I KS Povýšení sv. Kříže 10:00    
DC Děčín IV - Podmokly Děčín IV - Podmokly KS sv. Františka z Assisi 8:30 17:30    
LB Desná v Jiz. hor. Desná v Jiz. hor. KS Nanebevzetí Panny Marie 8:00    
LN Nečemice Deštnice KS Navštívení Panny Marie 8:00    
LB Dětřichov Dětřichov KS sv. Anny 16:00 1x za 14 dní  
LB Dlouhý Most Dlouhý Most KS sv. Vavřince 15:00 3. neděle v měs.  
MB Dobrovice Dobrovice KS sv. Bartoloměje 8:30    
LT Doksany Doksany KS Narození Panny Marie 10:00    
LT Dolánky Dolánky KS sv. Jiljí 11:15 letní období  
MB Dolní Bousov Dolní Bousov KS sv. Kateřiny 14:00    
LB Liberec - Rochlice Dolní Hanychov KS sv. Bonifáce 7:30    
DC Dolní Poustevna Dolní Poustevna KS sv. Archanděla Michaela  8:00    
LN Dolní Ročov Dolní Ročov KS Nanebevzetí Panny Marie 14:30 poslední neděle v měsíci  
LN Domoušice Domoušice KS sv. Martina 15:00 1. neděle v měsíci  
KH Droužkovice Droužkovice KS sv. Mikuláše 11:15    
CL Dubá Dubá KS Nalezení sv. Kříže 8:15    
TP Dubí Dubí KS Neposkvrněného Početí Panny Marie 10:30    
UL Stebno Dubičky KS sv. Barbory 15:00 3. neděle v měsíci  
TP Duchcov Duchcov KP sv. Barbory 10:30   http://www.duchcov.cz/cirkve/rk/default.asp
DC Jiříkov Filipov bazilika Panny Marie Pomocnice křesťanů  10:30    
LB Frýdlant v Čechách Frýdlant v Čechách KS Nalezení sv. Kříže 8:00   e-mail: fara.frydlant@quick.cz
LB Ves u Frýdlantu Habartice KP Panny Marie Královny Míru 14:00 1x za 14 dní  
KH Havraň Havraň KS sv. Vavřince 11:00 sudý týden  
LB Hejnice Hejnice KS Navštívení Panny Marie 9:00   http://www.volny.cz/raban
LB Hlavice Hlavice KS sv. Linharta 14:00 sudý týden  
LB Hodkovice n. Mohelkou Hodkovice n. Mohelkou KS sv. Prokopa 10:00    
CL Holany Holany KS sv. Marie Magdalény 10:30    
MB Horky n. Jiz. Horky n. Jiz. KS sv. Mikuláše 10:00    
KH Horní Jiřetín Horní Jiřetín KS Nanebevzetí Panny Marie 11:00    
LB Josefův Důl Horní Maxov  KS Nejsvětějšího Srdce Páně  15:00    
CL Horní Police Horní Police KS Navštívení Panny Marie 9:00    
LB Polubný Horní Polubný KS Narození sv. Jana Křtitele 14:45    
KH Údlice - Přečaply Hořetice KP sv. Anny 11:15 poslední neděle v červenci  
LT Hoštka Hoštka KP Nanebevzetí Panny Marie 9:30    
LB Hrádek n. Nisou Hrádek n. Nisou KS sv. Bartoloměje 8:00    
TP Bořislav Hradiště KS sv. Vavřince 10:00    
LT Dolánky Hrdly KP sv. Jana Nepomuckého  14:30    
TP Hrob Hrob KS sv. Barbory 8:30    
MB Hrubý Jeseník Hrubý Jeseník KS sv. Václava 10:00    
MB Plazy Husí Lhota KP sv. Anny 14:00 3. neděle v měsíci  
UL Chabařovice Chabařovice KS Narození Panny Marie 8:00    
LT Chcebuz Chcebuz KS sv. Petra a Pavla 11:00    
UL Chlumec Chlumec KS sv. Havla 10:30    
KH Chomutov Chomutov KS Nanebevzetí Panny Marie 8:00 10:00    
KH Chomutov Chomutov II - Horní Ves KS sv. Barbory 18:00    
MB Chorušice Chorušice KS Nanebevzetí Panny Marie 15:30 sudý týden v roce  
MB Chotětov Chotětov KS sv. Prokopa 11:15    
LB Chrastava Chrastava KS sv. Vavřince 10:30    
DC Chřibská Chřibská KS sv. Jiří 7:30    
MB Rejšice Jabkenice KS Narození Panny Marie 10:30    
LB Jablonec n. Nisou Jablonec n. Nisou KS Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 9:00 18:00   e-mail: farnost.jbc@pvtnet.cz
CL Jablonné v Podještědí Jablonné v Podještědí bazilika sv. Vavřince a Zdislavy 9:30 11:00 * 11:00 L * Každou 1. neděli německá e-mail: farnostjvp@cmail.cz
TU Jenišovice Jenišovice KS sv. Jiří 14:00    
CL Jestřebí Jestřebí KS sv. Ondřeje 15:00    
DC Jetřichovice Jetřichovice KS sv. Jana Nepomuckého 8:30    
DC Jílové u Děčína Jílové u Děčína KS Nejsvětější Trojice 10:30    
LB Jindřichovice pod Smrkem Jindřichovice pod Smrkem KS Nejsvětější Trojice 10:30    
KH Jirkov Jirkov KS sv. Jiljí 9:00    
DC Jiřetín pod Jedlovou Jiřetín pod Jedlovou KS Nejsvětější Trojice 8:30    
DC Jiříkov Jiříkov domov důchodců 10:30    
DC Jiříkov Jiříkov KS sv. Jiří 8:30    
LB Josefův Důl Josefův Důl KS Proměnění Páně 16:15    
KH Kadaň Kadaň KS sv. Rodiny 18:00    
KH Kadaň Kadaň KS Povýšení sv. Kříže 8:30    
CL Kamenický Šenov Kamenický Šenov KS sv. Jana Křtitele 8:30    
DC Kerhartice Kerhartice KS sv. Maří Magdalény 14:00    
LT Klapý Klapý KS sv. Jana Křtitele 10:30 lichý týden  
TU Mnichovo Hradiště Klášter Hradiště KS Narození Panny Marie 15:00 od března do prosince 2. a 4. neděle v měs.  
KH Klášterec nad Ohří Klášterec nad Ohří KS Panny Marie 10:00 17:00    http://www.volny.cz/makostelnik/
TU Kněžmost Kněžmost KS sv. Františka As. 15:00 od března do prosince 2. a 4. neděle v měs.  
MB Kosmonosy Kosmonosy KS Povýšení sv. Kříže 9:45    
TP Kostomlaty pod Milešovkou Kostomlaty pod Milešovkou KS sv. Vavřince 15:30    
MB Dolní Slivno Košátky na obecním úřadě 14:00 každou 1. a 2. neděli  
LT Koštice Koštice KS sv. Antonína Pad. 14:30 sudý týden  
MB Kováň Kováň KS sv. Františka z Assisi 13:30 lichý týden v roce  
DC Krásná Lípa Krásná Lípa KS sv. Máří Magdaleny 10:00    
LN Buškovice Krásný Dvůr KS Povýšení sv. Kříže a sv. Václava 13:45    
MB Krnsko Krnsko KS sv. Jiří 8:00    
LN Kryry Kryry KS Narození Panny Marie 10:00    
LB Kryštofovo Údolí Kryštofovo Údolí KS sv. Kryštofa 16:30    
LT Křesín Křesín KS sv. Václava 14:30 lichý týden  
LT Křešice Křešice KS sv. Matouše 11:30    
KH Křímov Křímov KS sv. Anny 15:30 3. neděle v měs.  
CL Kuřivody Kuřivody KS sv. Havla 14:30 2., 4. a 5. neděle v měs.  
DC Kytlice Kytlice KS sv. Antonína Paduánského 11:00 2x měsíčně ???  
LN Lenešice Lenešice KS sv. Šimona a Judy 10:30    
LB Český Dub Letařovice KS sv. Jakuba St. 14:00 lichý týden  
TU Libáň Libáň KS Sv. Ducha 10:00    
LN Libědice Libědice KS sv. Víta 10:00 3. neděle v měsíci  
MB Liběchov Liběchov KS sv. Havla 8:00    
LB Liberec Liberec KS sv. Antonína Velikého 8:00 10:00 18:00    
LB Liberec Liberec KP Panny Marie U Obrázku 16:00 od května do října vždy 2. neděli v měsíci http://www.hyperlink.cz/obrazek/
LB Liberec - Rochlice Liberec - Rochlice KS sv. Jana Křtitele 10:00   http://www.digitalclassics.cz/fara_rochlice.htm
e-mail: liberec_ofm@quick.cz
LB Liberec - Ruprechtice Liberec - Ruprechtice KS sv. Antonína Pad. 8:30    
LN Liběšice u Zatce Liběšice u Zatce KS sv. Martina 10:00    
MB Liblice Liblice KS sv. Václava 11:00 1x za 14 dní  
LT Libochovany Libochovany KS Narození Panny Marie 16:00    
LT Libochovice Libochovice KS Všech svatých 8:30   http://sweb.cz/libochovice.farnost/
TU Libošovice Libošovice KS sv. Prokopa  10:00    
LT Libotenice Libotenice KP sv. Isidora 8:00 L 8:30 Z    
UL Libouchec Libouchec KS Sv. Tří králů 15:00 2. neděle v měsíci  
LN Opočno u Loun Lipenec KS sv. Václava 10:30 sudá neděle  
LT Litoměřice - děkanství Litoměřice KP sv. Zdislavy v Charitním domově Zdislava 8:30    
LT Litoměřice - děkanství Litoměřice KS Všech svatých 8:30 11:00    
LT Litoměřice - dómská farnost Litoměřice katedrála sv. Štěpána 7:30 10:00 * 18:00 * ve školním roce  
LT Litoměřice - dómská farnost Litoměřice  KP sv. Štěpána v Hospicu sv. Štěpána 16:30    
KH Litvínov Litvínov KS sv. Archanděla Michaela 9:00    
KH Litvínov Lom KS Božského Srdce Páně * KP Nejsvětější Trojice * 17:00 * střídavě po 14 dnech  
MB Loučeň Loučeň KS Nanebevzetí Panny Marie 9:30    
KH Litvínov Louka u Litvínova KS sv. Antonína Pad. 14:30 pouť, Vánoce, Velikonoce  
TU Loukov u Mnich. Hrad. Loukov u Mnich. Hrad. KS Nejsvětější Trojice 11:30    
TU Loukov u Semil Loukov u Semil KS sv. Stanislava 8:30    
LT Vetlá Lounky KS sv. Mikuláše 13:00    
LN Louny Louny KS sv. Mikuláše 8:30    
LN Louny Louny KP Nejsvětější svátosti (v KS sv. Mikuláše) 17:00 poslední neděle v měsíci  
LT Lovosice Lovosice KS sv. Václava 8:30    
KH Malý Háj Malý Háj KS Nejsvětější Trojice 15:00 1x za měsíc  
DC Lobendava  Marketa KP Panny Marie de Mercede 14:00    
KH Mašťov Mašťov KS Nanebevzetí Panny Marie 10:30    
MB Mcely Mcely KS sv. Václava 8:00    
MB Chorušice Mělnické Vtelno LS sv. Michaela, archanděla  10:00 lichý týden v roce  
MB Mělník Mělník KS sv. Petra a Pavla 9:00 18:00    
MB Mělník - Pšovka Mělník - Pšovka KS sv. Vavřince 7:30    
DC Mikulášovice Mikulášovice KS sv. Mikuláše 9:15    
TP Mikulov Mikulov KS sv. Mikuláše 16:00 1. neděle v měsíci  
CL Mimoň Mimoň KS sv. Petra a Pavla 8:30   http://www.volny.cz/peter.marusiak/fara/default.htm e-mail: fara.mimon@quick.cz
MB Mladá Boleslav Mladá Boleslav KS Nanebevzetí Panny Marie 7:00 9:00 10:30 18:00    
MB Mladá Boleslav Mladá Boleslav Dům s pečovatelskou službou - klubovna 14:15    
TU Mnichovo Hradiště Mnichovo Hradiště SK sv. Jakuba St. 8:30    
LB Mníšek u Liberce Mníšek u Liberce KS sv. Mikuláše 15:00 1x měsíčně http://www.volny.cz/raban
TP Modlany Modlany KS sv. Apolináře 8:00    
TP Moldava Moldava KS Navštívení Panny Marie 14:00 kromě 1. neděle v měsíci  
KH Most Most KS sv. Václava 9:00 18:00   http://rkmost.hyperlink.cz/
LB Jablonec n. Nisou Mšeno n. Nisou KS Nejsvětější Trojice 16:00    
MB Mšeno u Mělníka Mšeno u Mělníka KS sv. Martina 8:30    
TU Mukařov u Ml. Bol. Mukařov u Ml. Bol. KS sv. Vavřince 14:30 od března do prosince 1. a 3. neděle v měs.  
TP Mrzlice  Mukov KS sv. Prokopa 10:45    
DC Nebočady Nebočady KS sv. Vavřince 10:00    
MB Nebužely Nebužely KS sv. Jiljí 8:00    
LN Bítozeves Nehasice KS Narození Panny Marie 14:00 4. neděle v měsíci  
LN Nepomyšl Nepomyšl KS sv. Mikuláše 10:00 1. neděle v měs.  
LB Nové Město pod Smrkem Nové Město pod Smrkem KS sv. Kateřiny Alex. 8:30    
TP Novosedlice Novosedlice KS sv. Valentina 8:30    
CL Nový Bor Nový Bor KS Nanebevzetí Panny Marie 9:30    
CL Okna Okna KS Nanebevzetí Panny Marie 11:00    
KH Okounov Okounov KS sv. Vavřince 15:00 sudá neděle  
LN Opočno u Loun Opočno u Loun KS Nanebevzetí Panny Marie 10:30 lichá neděle  
LB Osečná Osečná KS sv. Víta 13:45    
TP Osek - klášter Osek KS Nanebevzetí Panny Marie 10:00    
TU Osenice Osenice KS Narození Panny Marie 11:00    
TU Paseky nad Jizerou Paseky nad Jizerou KS sv. Václava 15:00   http://www.volny.cz/farnosti/
TU Loukov u Mn. Hr. Pěnčín KP Povýšení sv. Kříže 15:00 3. neděle v měsíci  
LB Ves u Frýdlantu Pertoltice KS sv. Jošta 14:00 1x za 14 dní  
MB Plazy Plazy KS sv. Šimona a Judy 8:30    
LT Počaply u Terezína Počaply u Terezína KS sv. Vojtěcha 9:00    
LN Podbořany Podbořany KS sv. Petra a Pavla 8:30    
KH Podlesice Podlesice KS sv. Vavřince 13:30 poslední neděle v měs.  
CL Polevsko Polevsko KS Nejsvětější Trojice 14:30 mimo leden, únor a březen  
LN Postoloprty Postoloprty KS Nanebevzetí Panny Marie 8:30   http://www.mybox.cz/farnost-postoloprty
CL Prácheň Prácheň KS sv. Vavřince 14:30    
TU Přepeře Přepeře KS sv. Jakuba st. 8:00    
LB Příchovice Příchovice KS sv. Víta 10:00   e-mail: dczm.krizovatka@quick.cz
LB Rychnov u Jablonce n. Nisou Rádlo KS Nejsvětější Trojice 14:00 2. neděle v měsíci  
KH Radonice Radonice KS Narození Panny Marie 15:00    
LN Raná Raná kaple na faře 15:00 každý 2. měsíc  
LB Raspenava Raspenava KS Nanebevzetí Panny Marie 10:30   http://www.volny.cz/raban
LB Dlouhý Most Rašovka KP sv. Antonína Pad. 15:00 1. neděle v měs.  
MB Rejšice Rejšice KS sv. Jana Nepomuckého 14:00    
LT Brozany n. Ohří Rochov KP Panny Marie 16:00 poslední neděle v měsíci  
TU Roprachtice Roprachtice KS Nejsvětější Trojice 10:30    
LN Soběsuky Roztyly KP Panny Marie 15:00 1. a 4. neděle v měs.  
DC Šluknov Rožany KP Narození sv. Jana Křtitele 15:00 L    
MB Rožďalovice Rožďalovice KS sv. Havla 8:30 letní období  
MB Rožďalovice Rožďalovice kaple na faře 8:30 zimní období  
TP Bořislav Rtyně KS sv. Martina 14:00    
DC Rumburk Rumburk KS sv. Bartoloměje 10:00   e-mail: fararumburk@atlas.cz
DC Růžová Růžová KS sv. Petra a Pavla 11:00    
DC Chřibská Rybniště KP sv. Josefa 8:45 14:00 * * od 1. neděle adventní do začátku letního času  
LB Rychnov u Jablonce n. Nisou Rychnov u Jablonce n. Nisou KS sv. Václava 7:30    
LB Rýnovice Rýnovice KS Seslání Ducha Sv. 10:45    
UL Řehlovice Řehlovice KS Nejsvětější Trojice 11:00    
MB Řepín Řepín KS Panny Marie Vítězné 9:30 1x za 14 dní  
MB Dobrovice Semčice KS sv. Prokopa 10:00 2. neděle v měs.  
TU Semily Semily KS sv. Petra a Pavla 8:00    
CL Skalice u Č. Lípy Skalice u Č. Lípy KS sv. Anny 11:00    
MB Skalsko Skalsko KS sv. Vojtěcha 10:00 sudý týden v roce  
LN Postoloprty Skupice KS sv. Jana Křtitele 15:00 každý druhý měsíc 1. neděle  
LT Libochovice Slatina KS sv. Jana Nepomuckého 10:30 sudý týden  
CL Sloup v Čechách Sloup v Čechách KS sv. Kateřiny 8:15    
LB Smržovka Smržovka kaple na faře 8:00    
DC Sněžná  Sněžná KS Panny Marie Sněžné 15:00 pouze v letním období  
TU Sobotka Sobotka KS sv. Máří Magdalény 8:30    
DC Srbská Kamenice Srbská Kamenice KS sv. Václava 11:00    
LN Staňkovice Staňkovice KS sv. Václava 15:00    
DC Staré Křečany Staré Křečany KS sv. Jana Nepomuckého 7:45    
LB Stráž n. Nisou Stráž n. Nisou KS sv. Kateřiny 10:30    
CL Stráž pod Ralskem Stráž pod Ralskem KS sv. Zikmunda 10:30    
LN Strojetice Strojetice KS Nanebevzetí Panny Marie 16:00 1x za 14 dní  
KH Nové Sedlo nad Bílinou Strupčice KS sv. Václava 10:45    
DC Studánka Studánka KS sv. Františka 15:00    
LT Lovosice Sulejovice KS Nejsvětější Trojice 10:30    
KH Sušany Sušany KS sv. Marka 14:00 2. neděle v měs.  
UL Svádov Svádov KS sv. Jakuba 16:00 poslední neděle v měsíci  
TP Světec Světec KS sv. Jakuba st. 14:00    
LB Světlá pod Ještědem Světlá pod Ještědem KS sv. Mikuláše 9:00    
MB Dobrovice Sýčina KS sv. Václava 10:00 4. neděle v měs.  
LN Pšov Sýrovice KP bl. Zefiryna Gimenéze Mally  11:00 pouze ve školním roce  
MB Šemanovice Šemanovice KS sv. Jana Nepomuckého 15:00 1x měsíčně  
DC Šluknov Šluknov KS sv. Václava 8:30    
LT Štětí n. Labem Štětí n. Labem KS sv. Šimona a Judy 8:00    
LB Šumburk n. Desnou Šumburk n. Desnou KS sv. Františka z Assisi 8:00    
LB Tanvald Tanvald KS sv. Petra a Pavla 10:00    
TU Tatobity Tatobity KS sv. Vavřince 10:00    
DC Těchlovice Těchlovice KS Stětí sv. Jana Křtitele 8:30    
TP Teplice - Šanov Teplice - Šanov KS sv. Alžběty 10:30    
TP Teplice - Trnovany Teplice - Trnovany KS Nejsvětějšího Srdce Ježíšova 9:30 18:00    
TP Teplice v Čechách Teplice v Čechách KS sv. Jana Křtitele 7:00 9:00   http://www.teplice-city.cz/rk/
e-mail: fara.teplice@cbox.cz
LT Terezín Terezín KS Zmrtvýchvstání Páně 10:00    
UL Tisá Tisá KS sv. Anny 15:00 4. neděle v měsíci  
LT Počaply u Terezína Trávčice KP Nejsvětější Trojice 14:30    
UL Trmice Trmice KS Narození Panny Marie 9:30    
LT Třebenice Třebenice KS Narození Panny Marie 10:00    
LT Třebívlice Třebívlice KS sv. Václava 14:00    
LT Třebušín Třebušín KS sv. Mikuláše 16:00 1x za 14 dní  
TU Turnov Turnov KS sv. Mikuláše 18:00    
TU Turnov Turnov KS Narození Panny Marie 10:00    
KH Údlice - Přečaply Údlice KS Povýšení sv. Kříže 8:30    
UL Mojžíř Ústí nad Labem - Mojžíř KS sv. Šimona a Judy 9:00    
UL Skorotice Ústí nad Labem - Skorotice KS sv. Václava 9:00    
UL Ústí nad Labem - Střekov Ústí nad Labem - Střekov KS Nejsvětější Trojice 18:00    
UL Ústí nad Labem Ústí nad Labem - Vaňov KS sv. Josefa 16:30 1. neděle v měsíci  
UL Ústí nad Labem  Ústí nad Labem (centrum) KS Nanebevzetí Panny Marie 9:00 10:30   e-mail: arcidekul@seznam.cz
LT Úštěk Úštěk KS sv. Petra a Pavla 8:30    
DC Varnsdorf Varnsdorf KS sv. Karla Boromejského 17:00 Z 18:00 L    
DC Varnsdorf Varnsdorf KS sv. Petra a Pavla 10:00    
LN Minice Velemyšleves KS sv. Antonína Pad. 14:00 1x za 14 dní  
LB Velké Hamry Velké Hamry KS sv. Václava 14:00    
LT Libochovany Velké Žernoseky KS sv. Mikuláše 14:00    
DC Velký Šenov Velký Šenov KS sv. Bartoloměje 10:30    
LB Ves u Frýdlantu Ves u Frýdlantu KS sv. Vavřince 15:30 1x za 14 dní  
MB Horní Vidim Vidim KS sv. Martina 16:00    
KH Vilémov Vilémov kaple na faře 13:30 kromě poslední neděle v měsíci  
DC Velký Šenov Vilémov u Šluknova KS Nanebevzetí Panny Marie 15:00 Z 16:00 L    
LN Vinařice Vinařice KS sv. Jiljí 14:00 lichá neděle  
MB Mladá Boleslav Vinec KS sv. Mikuláše ve Vinci 15:00 L poslední neděle v měsíci  
KH Údlice - Přečaply Voděrady KP Panny Marie 11:15 poslední neděle v červnu  
CL Volfartice Volfartice KS sv. Petra a Pavla 11:30    
LB Vratislavice  Vratislavice KS Nejsvětější Trojice 8:30 ???   http://farnost-vrat.hyperlink.cz
e-mail: vanek.fara@volny.cz
LN Vroutek Vroutek KS Narození sv. Jana Křtitele 8:30    
TU Všeň Všeň KS sv. Filipa a Jakuba 9:30    
KH Vtelno Vtelno KS Povýšení sv. Kříže 15:00 sudý týden  
KH Místo Vysoká Jedle KP Panny Marie 14:00 1. neděle v měsíci  
MB Vysoká u Mělníka Vysoká u Mělníka KS sv. Václava 10:30    
TU Vysoké n. Jiz. Vysoké n. Jiz. KS sv. Kateřiny 10:00    
MB Záboří Záboří KS Narození Panny Marie 10:30    
CL Holany Zahrádky KS sv. Barbory 9:15    
CL Zákupy Zákupy KS sv. Fabiána a Šebestiána 8:30    
LB Jitrava Zdislava KS sv. Jana Křtitele 10:30 duben - říjen  
TU Zlatá Olešnice Zlatá Olešnice KS sv. Martina 13:30    
UL Zubrnice Zubrnice KS sv. Maří Magdaleny 16:30 3. neděle v měsíci  
LN Žatec Žatec KS Nanebevzetí Panny Marie 8:00 10:00    
TU Všeň Žďár u Mn. Hrad. KP Navštívení Panny Marie 15:00 1. neděle v měsíci  
MB Žerčice Žerčice KS sv. Mikuláše 10:00 1. a 3. neděle v měs.  
UL Žežice Žežice KS sv. Petra a Pavla 14:00 poslední neděle v měsíci  
LT Žitenice Žitenice KS sv. Petr a Pavel 17:45 červen - listopad 1x za 14 dní  
LT Žitenice Žitenice KP sv. Jana Nepomuckého na faře 9:50 prosinec - duben  
LT Žitenice Žitenice KP Panny Marie Loretánské 18:00 v květnu  

 

Zpět na přehled bohoslužeb v ČR
 


NAVRCHOLU.cz